Nowe produkty

Promocje

Jest 564 produktów.

Wózki magazynowe 

Wózki magazynowe

Oferujemy profesjonalne wózki ręczne w różnorodnych konfiguracjach, cechujące się modułową budową, kołami z precyzyjnymi łożyskami oraz udźwigiem nawet do 1 200 kilogramów. Oferujemy m.in. taczki aluminiowe, wózki diagnostyczne, do beczek, opon oraz kompletacyjne. Wszystkie prezentowane wózki magazynowe stanowią ciekawe i sprawdzone rozwiązania z gwarancją do 12 lat potwierdzającą wysoką jakość. Nasz asortyment to nie tylko tradycyjne wózki meblowe, ale także szeroka gama funkcjonalnych wózków magazynowych z uchwytami, które doskonale sprawdzą się we wszelkiego rodzaju halach produkcyjnych, magazynach oraz fabrykach. Każdy proponowany wózek magazynowy posiada stabilną konstrukcję umożliwiającą sprawne przewożenie nawet ciężkich i wielkogabarytowych towarów. Nasze produkty zostały pomalowane proszkowo farbą RAL 5010, by zachowywać możliwie jak najlepszą odporność na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie posiadamy również wózki platformowe, warsztatowe, schodowe, a także transportowe.

Podkategorie

 • Corletty

  Dostępne w naszej ofercie corletty, to nie tylko wózki magazynowe ułatwiajcie przewożenie towarów o niestandardowych parametrach. To także sposób na uzyskanie przestronnej i komfortowej przestrzeni magazynowej, dzięki możliwości skandowania towarów bezpośrednio na wózkach. Corletty, które pragniemy Państwu zaproponować, charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, bezpiecznym i łatwym w obsłudze systemem jezdnym i hamulcowym oraz licznymi możliwościami konfiguracji.


  W sprzedaży posiadamy zarówno corletty o charakterze uniwersalnym, przystosowane do transportu składowania rozmaitych materiałów, jak i corletty dedykowane, przystosowane do przewozu np.: mebli, rowerów czy wartościowych przedmiotów. Jeśli poszukują Państwo sposobu na kompleksowe wyposażenie magazynów, nasze corletty i wózki magazynowe sprawdzą się doskonale!

 • Wózki pod paletę

  Wózki pod paletę lub pod skrzynię – zapoznaj się z ofertą

  Oprócz różnego rodzaju wózków warsztatowych nasz sklep proponuje również wózki pod paletę lub pod skrzynię. Są to stabilne konstrukcje stworzone z kątowników stalowych. Oferujemy także nadstawki paletowe z 2 ramami, wyposażone w narożne uchwyty dźwigowe. Dzięki malowaniu proszkowemu RAL nasze produkty są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy nadstawki paletowe lub pod skrzynię, które charakteryzują się różną powierzchnią użytkową. Nasi Klienci mogą też wybierać spośród produktów o zróżnicowanym udźwigu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Estida w zakresie wózków warsztatowych.

 • Przyczepy przemysłowe

  Stabilna, spawana konstrukcja z profili stalowych z zaokrąglonymi narożnikami. Układ kierowania składa się z obrotnicy z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi z ogranicznikiem bezpieczeństwa zgodnym z przepisami BHP. Dostępne modele z obortnicą, dwy lub czter-osiowym układem kierowniczym.

 • Wózki dwukołowe - taczki

  Wózki w wersjach stalowych malowanych proszkowo oraz aluminiowe przeznaczone do transportu różnego rodzaju towarów. Dostępne wersje ze składaną łopatą. Nowość: koła pneumatyczne z profilem rowkowym do wszystkich taczek.

 • Wózki wsuwane - C+C

  Stabilna, spawana konstrukcja. Powierzchnia użytkowa z płyty drewnopodobnej lub antypoślizgowej sklejki. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010, koła z precyzyjnym łożyskami kulkowymi.

 • Wózki diagnostyczne

  Wybierz dopasowany wózek diagnostyczny

  Dostępne wózki diagnostyczne zapewniają optymalny komfort podczas wykonywania prac związanych z przeprowadzaniem diagnostyki rozmaitych urządzeń mechanicznych, badań sprawności czy wielu innych procesów. Każdy z wózków diagnostycznych, jakie mamy w sprzedaży, wyposażony został w specjalne blaty, uchwyty szafki oraz inne akcesoria magazynowe pozwalające na bezpieczny i wygodny montaż komputera, przewodów, innych urządzeń. W zależności od potrzeb w sklepie oferujemy wózki diagnostyczne w trzech wersjach: z szafką, szufladami oraz wózki systemowe z półkami.

  Sprawdź asortyment obejmujący szeroką gamę produktów

  Oferta Estida pozwala na pełne wyposażenia magazynów, powierzchni warsztatowych, hal produkcyjnych i biur. Dostarczane przez nas wózki diagnostyczne to jedna z wielu pozycji w rozległej kategorii obejmującej wózki magazynowe. W sklepie dysponujemy także m.in.: corlettami, wózkami przemysłowymi do długich materiałów czy wózkami do przewozu ciężkiego.

 • Wózki do akt

  Bezpieczny i wygodny transport lub przechowywanie akt, dokumentów, książek i artykułów papierowych to standard, który obowiązuje w większości magazynów, archiwów czy bibliotek. Aby korzystanie z niezbędnych materiałów drukowanych było jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe, pragniemy zaoferować Państwu bogatą ofertę, obejmującą magazynowe wózki do akt i dokumentów. Szeroki wybór wózków z pewnością pozwoli wybrać produkt idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

  Nasze wózki do akt charakteryzują się solidną i wytrzymałą konstrukcją, dzięki której przewożenie i magazynowanie papieru odbywać się będzie z zachowaniem najwyższych standardów. W sprzedaży posiadamy wózki z półkami lub przegrodami, wykonanymi z metalu lub płyty meblowej. Wózki do akt mogą jednocześnie stanowić formę regałów do przechowywania dokumentów, zapewniając profesjonalne wyposażenie magazynów.

 • Wózki do beczek

  Wózek do beczek – solidna konstrukcja, łatwe użycie

  Wózek do beczek to element kompleksowego wyposażanie magazynów. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba transportu rozmaitych substancji. Każdy wózek do beczek sprzedawany w naszej ofercie charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją oraz kształtem w optymalny sposób dostosowanym do przewożonych ładunków. Na szczególną uwagę zasługują dostępne w atrakcyjnych cenach taczki aluminiowe do beczek oraz wózki przechylne, które umożliwiają szybkie, a co najważniejsze, łatwe składowanie beczek.

  Szybsza praca dzięki użyciu wózka do beczek? To możliwe!

  Pomimo solidnej konstrukcji każdy nasz wózek do beczek jest lekki, prosty w obsłudze. Gwarantuje to niespotykany komfort pracy. W sprzedaży mamy również wanny spustowe i specjalne wózki do beczek wykonanych z tworzywa sztucznego lub cienkiej blachy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pozostałych wózków magazynowych oraz innych elementów wyposażania magazynów w atrakcyjnej cenie!

 • Wózki do długich...

  Stabilna, stalowa konstrukcja z profili stalowych z wysuwanymi kłonicami z rur stalowych. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Wózki do kompletacji

  Wózki do kompletacji ze schodkami. Konstrukcja z kątowników stalowych i płyty drewnopodobnej (MDF). Standardowo jak w każdym wózku 2 koła obrotowe z seryjnie montowanymi osłonami i 2 koła stałe.

 • Wózki do opon

  Wózek do opon Estida.com.pl zaprasza do zakupów

  Marka Estida dokłada wszelkich starań, aby propozycje w optymalnym stopniu odpowiadały na zapotrzebowanie firm z najróżniejszych branż. W tym celu do oferty wprowadziliśmy wózki magazynowe, a także solidne, komfortowe wózki do opon pozwalające na szybki i wygodny transport opon oraz ich magazynowanie. Wózki do opon dostępne wnaszym sklepie doskonale sprawdzają się jako regały warsztatowe, dzięki czemu mogą mieć swoje cenne zastosowanie jako wyposażenia magazynów. Ponadto w asortymencie znajdziesz również taczki aluminiowe o regulowanej wysokości.

  Wózki magazynowe – zobacz, co proponujemy

  Dostępne w naszej kolekcji taczki i wózki do opon różnią się między sobą istotnymi parametrami, takimi jak: maksymalny udźwig, wysokość oraz pojemność czy sposób składowania. Pragniemy zaoferować również piętra wózka do opon pozwalające na zwiększenie powierzchni transportowej i magazynowej. Duża różnorodność produktów pozwala na wybór idealnego produktu dopasowanego do potrzeb Klienta. Zapraszamy do do zakupów!

 • Wózki do paczek

  W Estida dbamy o najbardziej indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego nasza oferta obejmująca wyposażenie magazynów, a w szczególności wózki magazynowe jest tak bogata. Oferujemy kilkanaście kategorii i rodzajów wózków magazynowych, w tym także wózki do paczek. Są to specjalne wózki, używane do szybkiego, bezpiecznego i komfortowego przewozu paczek i przesyłek o dowolnych rozmiarach i kształtach. Bogata oferta naszych wózków do paczek obejmuje m.in.: wózki do przewozu gazet, skrzynek i zgrzewek, opakowań kartonowych oraz wielu innych produktów.

  Wózki do paczek wykorzystywane są m.in. w sklepach, hurtowniach, centrach logistycznych, punktach przeładunkowych, na poczcie czy w wielu innych miejscach, gdzie liczy się sprawny, wygodny i pewny przewóz paczek. Wykonane z profili stalowych, z platformą z płyty drewnopodobnej, pomalowane farbą proszkową RAL 5010 wózki do paczek z naszej oferty ułatwiają i usprawniają proste i najbardziej skomplikowane operacje logistyczne i transportowe.

 • Wózki do płyt

  Jednostronne i dwustronne wózki do płyt, umożliwiające załadunek i transportowanie płyt wykonanych z dowolnego tworzywa. Element niezbędny do kompleksowego wyposażenia magazynów, sklepów z artykułami budowlanymi, hurtowni oraz innych pomieszczeń, w których składuje i transportuje się płyty. Wózki do płyt posiadają specjalną, wzmocnioną konstrukcję z profilu stalowego oraz platformy z płyty drewnopodobnej.


  W naszej bogatej ofercie znajduje się wiele modeli wózków do płyt, w zależności od potrzeb i specyfiki Państwa działalności. Oferujemy m.in. wózki do płyt umożliwiające jednostronny i dwustronny załadunek, z platformą z drewnopodobnej lub bez, pozbawione pałąków lub z pałąkami. Konstrukcja naszych wózków pozwala przewozić w szybki i łatwy sposób płyty gipsowe, drewniane, drewnopodobne, szklane czy wykonane z tworzyw sztucznych. Mając na uwadze bezpieczeństwo przewożonego ładunku, pionowe podpory w naszych wózkach są ogumowane. Oferujemy wózki magazynowe do płyt o udźwigu maksymalnym w przedziale 250-1200 kg.

 • Wózki do transportu...

  Wózki o stabilnej stalowej konstrukcji, malowane proszkowe farbą w kolorze niebieskim RAL 5010. Charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

  Wiele konfiguracji do wyboru, nośność od 500 - 3000 kg.

 • Wózki przewodzące...

  Dostępne w naszej ofercie wózki do przewozu ładunków elektrycznych spełniają najbardziej wyśrubowane standardy w zakresie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Dzięki nim, zapewnią Państwo profesjonalne wyposażenie swoich magazynów, warsztatów oraz innych pomieszczeń, w których zachodzi potrzeba przewożenia tworzyw czy urządzeń elektrycznych, przy jednoczesnym unikaniu przewodzenia ładunków statycznych.


  Wszystkie nasze wózki magazynowe do przewozu ładunków, posiadają konstrukcję z najwyższej jakości profili stalowych oraz platformy z przewodzącej ładunki elektryczne płyty wiórowej, pomalowanej farbą z palety RAL, z powłoką przewodzącą ładunek elektryczny. W zależności od potrzeb i uwarunkowań magazynowych, jesteśmy w stanie dostarczyć wózki o zróżnicowanych rozmiarach.

 • Wózki meblowe

  Wózki przeznaczone do transportu mebli w różnych konfiguracjach do wyboru.

 • Wózki na skrzynki

  Wózki na EURO - skrzynki oraz standardowe. Konstrukcja z rur i kątowników stalowych, jako opcja model z piętrami wypełnionymi płytą drewnopodobną. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Wózki piętrowe

  Wózki o budowie modułowej. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowych półek zawieszanych co 120 mm. Udźwig półki 80 kg, ściany z siatki 120 x 120 mm, malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Wózki platformowe

  Poznaj ofertę obejmującą wózekręczny i platformowy

  Proponujemy najwyższej jakości wózek platformowy oraz wózek ręczny o budowie modułowej, które doskonale sprawdzają się do przewozu ciężkich i wielkogabarytowych towarów w magazynach, fabrykach, halach produkcyjnych, a także składach budowlanych. W asortymencie dysponujemy wózkiem platformowym ręcznym w różnych konfiguracjach, z praktycznymi uchwytami, pałąkami bocznymi i burtami.

  Wysoka jakość to nasz znak rozpoznawczy

  Dostępne produkty posiadają stabilne konstrukcje platformowe z innowacyjnych profili stalowych i płyt drewnopodobnych (MDF), a także koła z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi. Większość wózków ręcznych platformowych wyposażono ponadto w bieżniki z wysokogatunkowej gumy termoplastycznej oraz centralny hamulec nożny. W asortymencie mamy również funkcjonalne wózki przemysłowe o konstrukcji spawanej z rur stalowych, przeznaczone do transportu ciężkiego – o udźwigu do nawet 1200 kg. Wszystkie oferowane modele wózków ręcznych platformowych zostały pomalowane proszkowo farbą RAL 5010, która gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • Wózki podnośnikowe

  W trosce o komfortowy transport ciężkich i niestandardowych ładunków, pragniemy zaoferować Państwu solidne i bezpieczne, wykonane z wzmacnianych profili stalowych wózki podnośnikowe, wyposażone w platformę z płyty antypoślizgowej. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki z burtami bocznymi lub bez, malowane farbą proszkową RAL 5010, gwarantującą doskonałą ochronę przed uszkodzeniami.
  W sprzedaży posiadamy wózki podnośnikowe piętrowane lub z jedną powierzchnią użytkową.

  Najmniejsze wózki z naszej oferty posiadają udźwig maksymalny 500 kg, największe – 3000 kg. W sprzedaży posiadamy również dźwignie do wózków, charakteryzujące się możliwością połączenia z wózkiem podnośnikowym. Dźwignia obsługuje wózek o maksymalnym obciążeniu 2000 kg. Wybierając nasze wózki podnośnikowe, stworzysz kompletne wyposażenie magazynów, warsztatów, sklepów i hurtowni, szybko i w rozsądnej cenie!

 • Wózki półkowe

  Wózki półkowe niskie, wysokie, z nachylanymi półkami oraz z opcją zabudowania do wyboru o zróżnicowanych parametrach.

 • Wózki ręczne

  Stabilne wózki ręczne – poznaj asortyment Estida

  Zapewniamy profesjonalne i praktyczne wyposażenie do magazynów, dostarczając Klientom stabilne wózki ręczne, a także wózki ręczne platformowe. To solidne konstrukcje wykonane z rur i kątowników stalowych z burtami bocznymi lub bez. Proponujemy wózki ręczne o różnym udźwigu oraz zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Dzięki temu Klienci mogą wybrać model, który najbardziej odpowiada ich potrzebom oraz wymaganiom. Poza wózkami magazynowymi oferujemy też przyczepy rowerowe. Warto zapoznać się z naszym pozostałym asortymentem i akcesoriami magazynowymi.

 • Wózki skrzyniowe

  Wózki o budowie modułowej. Konstrukcja podłogi z profilu stalowego i płyty drewnopodobnej. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010. 2 koła obrotowe z seryjnie montowanymi osłonami i 2 koła stałe.

 • Wózki stołowe

  Wózki stołowe dostępne w naszej ofercie.

  Dostarczając naszym Klientom profesjonalne wyposażenie magazynów, szczególny nacisk położyliśmy na wózki magazynowe, czego efektem jest bogata oferta w tym zakresie. Wśród wielu kategorii i typów wózków używanych w magazynach szczególną popularnością cieszą się właśnie wózki stołowe. Wzmocniona aluminiowa lub stalowa konstrukcja, łatwy w obsłudze i bezpieczny system jezdny, wyposażony w niezawodne hamulce oraz półki wykonane z płyty drewnopodobnej lub sklejki – wszystkie nasze wózki stołowe charakteryzują się niezawodnością, wytrzymałością, niespotykanym dotychczas komfortem pracy.

  Przekonaj się, że wózki stołowe są dobrym wyborem.

  Aby w pełni wykorzystać potencjał wózków stołowych Estida, warto zapoznać się szczegółowo z ofertą i wybrać produkt, który w największym stopniu sprosta Twoim oczekiwaniom. W bogatym asortymencie dysponujemy wózkami stołowymi lekkimi i ciężkimi, o dwóch, trzech lub czterech półkach, o udźwigu maksymalnym od 100 do 1000 kg.

 • Wózki warsztatowe

  Wózki warsztatoweEstida

  W naszej ofercie wyposażenia warsztatowego prezentujemy wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe wózki warsztatowe o stabilnej konstrukcji stalowej. Każdy z wózków warsztatowych charakteryzuje duża funkcjonalność. Wózki warsztatowe są mobilne oraz pojemne, a także optymalnie wykorzystują miejsce. Występują w różnych opcjach – do wyboru z szufladami lub szafkami. Często mają przegródki oraz szuflady odpowiednie do przechowywania osprzętu czy ręcznych przyrządów wykorzystywanych podczas pracy. Wózki warsztatowe wyposażone zostały w niewielkie, mocne kółeczka oraz praktyczną rączkę pozwalającą na transportowanie wyposażenia z miejsca na miejsce.

 • Wózki z pałąkami

  Wózki o budowie modułowej. Konstrukcja platformy stalowa, malowanie proszkowe farbą RAL 5010 gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • Wózki z ramionami nośnymi

  Spawana konstrukcja z rur stalowych, 8 lub 12 ramion nośnych na każdą stronie. Możliwość bezstopniowej regulacji szerokości wózka, regulowana bezstopniowo wysokość ramion nośnych. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Wózki z uchwytem

  Konstrukcja spawana z rur stalowych. Powierzchnia użytkowa z rur lub płyty drewnopodobnej (MDF). Uchwyty mocowane na śruby. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010 gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • Stojaki materiałowe

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą solidnych i nowoczesnych stojaków materiałowych. Ich wielorakie zastosowanie oraz wzmocniona konstrukcja sprawiają, że stojaki materiałowe cieszą się sporym powodzeniem, nie tylko jako wyposażenie magazynów, ale również biur, sal wystawowych, warsztatów i wielu innych pomieszczeń. Wszystkie nasze stojaki materiałowe, podobnie jak wózki magazynowe, wykonywane są z najlepszych jakościowo profili stalowych oraz rur, co zapewnia optymalną wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania.


  Wszystkie dostępne w naszej ofercie stojaki materiałowe charakteryzują bardzo liczne możliwości konfiguracyjne. Istnieje możliwość regulacji takich parametrów jak wysokość stojaka materiałowego czy kąt nachylenia platformy. Elementy ruchome blokowane są przy pomocy bezpiecznych rygli sprężynowych, co gwarantuje trwałość konstrukcji oraz najwyższy komfort jej użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszych wózków i stojaków magazynowych.

 • Wózki składane

  Wózki ze składanymi elementami, pozwalające na oszczędność miejsca.

 • Wózki paletowe

  Wózki paletowe, nazywane też podnośnikami paletowymi, to urządzenia znacząco ułatwiające przewożenie i składowanie ładunków. W związku z tym stanowią ważne wyposażenie zakładów produkcyjnych, hal magazynowych, centrów logistycznych, a także hipermarketów i warsztatów samochodowych. Ponadto ze względu na swój niewielki rozmiar świetnie sprawdzają się również w mniejszych sklepach.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 564 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 564 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus