Nowe produkty

Promocje

Jest 482 produktów.

Wózki magazynowe 

Wózki magazynowe

Oferujemy profesjonalne wózki ręczne w różnorodnych konfiguracjach, cechujące się modułową budową, kołami z precyzyjnymi łożyskami oraz udźwigiem nawet do 1200 kilogramów. Oferujemy m.in. taczki aluminiowe, wózki diagnostyczne, do beczek, opon oraz kompletacyjne. Wszystkie prezentowane wózki magazynowe stanowią ciekawe i sprawdzone rozwiązania z gwarancją do 5 lat potwierdzającą wysoką jakość. Asortyment naszego sklepu to nie tylko tradycyjne wózki meblowe, ale także szeroka gama funkcjonalnych wózków magazynowych z uchwytami, które doskonale sprawdzą się we wszelkiego rodzaju halach produkcyjnych, magazynach oraz fabrykach. Każdy proponowany wózek magazynowy posiada stabilną konstrukcję umożliwiającą sprawne przewożenie nawet ciężkich i wielkogabarytowych towarów. Nasze produkty zostały pomalowane proszkowo farbą RAL 5010, by zachowywać możliwie jak najlepszą odporność na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie posiadamy również wózki platformowe, warsztatowe, schodowe, a także transportowe.

Podkategorie

 • Corletty

  Dostępne w naszej ofercie corletty, to nie tylko wózki magazynowe ułatwiajcie przewożenie towarów o niestandardowych parametrach. To także sposób na uzyskanie przestronnej i komfortowej przestrzeni magazynowej, dzięki możliwości skandowania towarów bezpośrednio na wózkach. Corletty, które pragniemy Państwu zaproponować, charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, bezpiecznym i łatwym w obsłudze systemem jezdnym i hamulcowym oraz licznymi możliwościami konfiguracji.


  W sprzedaży posiadamy zarówno corletty o charakterze uniwersalnym, przystosowane do transportu składowania rozmaitych materiałów, jak i corletty dedykowane, przystosowane do przewozu np.: mebli, rowerów czy wartościowych przedmiotów. Jeśli poszukują Państwo sposobu na kompleksowe wyposażenie magazynów, nasze corletty i wózki magazynowe sprawdzą się doskonale!

 • Nadstawki pod paletę...

  Nadstawka pod paletę EURO lub pod skrzynię. Stabilna konstrukcja z kątowników stalowych. Dostępna także wersja z 2 ramami. Wyposażona w narożne uchwyty dźwigowe.

 • Przyczepy przemysłowe

  Stabilna, spawana konstrukcja z profili stalowych z zaokrąglonymi narożnikami. Układ kierowania składa się z obrotnicy z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi z ogranicznikiem bezpieczeństwa zgodnym z przepisami BHP.

 • Taczki
  Wózki w wersjach stalowych malowanych proszkowo oraz aluminiowe przeznaczone do transportu różnego rodzaju towarów. Dostępne wersje ze składaną łopatą. Nowość: koła pneumatyczne z profilem rowkowym do wszystkich taczek.
 • Wózki C+C

  Stabilna, spawana konstrukcja. Powierzchnia użytkowa z płyty drewnopodobnej lub antypoślizgowej sklejki. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010, koła z precyzyjnym łożyskami kulkowymi.

 • Wózki diagnostyczne

  Dostępne w naszej ofercie wózki diagnostyczne zapewniają optymalny komfort podczas wykonywania prac związanych z przeprowadzaniem diagnostyki rozmaitych urządzeń mechanicznych, badań sprawności oraz wielu innych procesów. Każdy z wózków diagnostycznych, jakie posiadamy w sprzedaży, wyposażony został w specjalne blaty, uchwyty szafki oraz inne akcesoria, pozwalające na bezpieczny i wygodny montaż komputera, przewodów oraz innych urządzeń diagnostycznych. W zależności od potrzeb, oferujemy wózki diagnostyczne w trzech wersjach: z szafką, szufladami oraz systemem półek.

  Nasza oferta pozwala na pełne wyposażenie magazynów oraz powierzchni warsztatowych, hal produkcyjnych i biur. Dostarczane przez nas wózki diagnostyczne to jedna z wielu pozycji w rozległej kategorii, obejmującej wózki magazynowe. W sprzedaży posiadamy także m.in.: corletty, wózki do długich materiałów czy wózki do przewozu ciężkiego.

 • Wózki do akt

  Bezpieczny i wygodny transport lub przechowywanie akt, dokumentów, książek i artykułów papierowych to standard, który obowiązuje w większości magazynów, archiwów czy bibliotek. Aby korzystanie z niezbędnych materiałów drukowanych było jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe, pragniemy zaoferować Państwu bogatą ofertę, obejmującą magazynowe wózki do akt i dokumentów. Szeroki wybór wózków z pewnością pozwoli wybrać produkt idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

  Nasze wózki do akt charakteryzują się solidną i wytrzymałą konstrukcją, dzięki której przewożenie i magazynowanie papieru odbywać się będzie z zachowaniem najwyższych standardów. W sprzedaży posiadamy wózki z półkami lub przegrodami, wykonanymi z metalu lub płyty meblowej. Wózki do akt mogą jednocześnie stanowić formę regałów do przechowywania dokumentów, zapewniając profesjonalne wyposażenie magazynów.

 • Wózki do beczek

  Solidne i łatwe w użyciu wózki do beczek zapewniają kompleksowe wyposażenie magazynów i doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba transportu rozmaitych substancji, znajdujących się w beczkach. Wszystkie wózki do beczek, sprzedawane w naszej ofercie, charakteryzują się wzmacnianą konstrukcją oraz kształtem w optymalny sposób dostosowanym do kształtu przewożonych ładunków. Na szczególną uwagę zasługują dostępne w atrakcyjnych cenach taczki do beczek oraz wózki przechylne, które umożliwiają szybkie i łatwe składowanie beczek.


  Pomimo solidnej konstrukcji, nasze wózki do transportu beczek są lekkie i proste w obsłudze, gwarantując niespotykany komfort pracy. W sprzedaży posiadamy również wanny spustowe oraz specjalne wózki do beczek wykonanych z tworzywa sztucznego lub cienkiej blachy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pozostałych wózków magazynowych oraz innych elementów wyposażenia magazynów w atrakcyjnej cenie!

 • Wózki do długich...

  Stabilna, stalowa konstrukcja z profili stalowych z wysuwanymi kłonicami z rur stalowych. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Wózki do kompletacji

  Wózki do kompletacji ze schodkami. Konstrukcja z kątowników stalowych i płyty drewnopodobnej (MDF). Standardowo jak w każdym wózku 2 koła obrotowe z seryjnie montowanymi osłonami i 2 koła stałe.

 • Wózki do opon

  Marka Estida dokłada wszelkich starań, by nasza oferta w optymalnym stopniu odpowiadała na zapotrzebowanie firm z najróżniejszych branż. W tym celu, wprowadziliśmy do naszej oferty wózków magazynowych, solidne i komfortowe wózki do opon, pozwalające na szybki i wygodny transport opon oraz ich magazynowanie. Wózki do opon doskonale sprawdzają się także jako regały, dzięki czemu mogą mieć swoje cenne zastosowanie jako wyposażenie magazynów. W naszej ofercie znajdą Państwo również taczki do opon o regulowanej wysokości.


  Dostępne w naszej kolekcji wózki i taczki do opon różnią się między sobą istotnymi parametrami, takimi jak: maksymalny udźwig, wysokość i pojemność wózka/taczki czy sposób składowania opon. Pragniemy zaoferować Państwu również piętra wózka do opon, pozwalające na zwiększenie powierzchni transportowej i magazynowej. Duża różnorodność produktów pozwala na wybór wózka idealnie dopasowanego do potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, życząc jednocześnie udanych zakupów.

 • Wózki do paczek

  W Estida dbamy o najbardziej indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego nasza oferta obejmująca wyposażenie magazynów, a w szczególności wózki magazynowe jest tak bogata. Oferujemy kilkanaście kategorii i rodzajów wózków magazynowych, w tym także wózki do paczek. Są to specjalne wózki, używane do szybkiego, bezpiecznego i komfortowego przewozu paczek i przesyłek o dowolnych rozmiarach i kształtach. Bogata oferta naszych wózków do paczek obejmuje m.in.: wózki do przewozu gazet, skrzynek i zgrzewek, opakowań kartonowych oraz wielu innych produktów.

  Wózki do paczek wykorzystywane są m.in. w sklepach, hurtowniach, centrach logistycznych, punktach przeładunkowych, na poczcie czy w wielu innych miejscach, gdzie liczy się sprawny, wygodny i pewny przewóz paczek. Wykonane z profili stalowych, z platformą z płyty drewnopodobnej, pomalowane farbą proszkową RAL 5010 wózki do paczek z naszej oferty ułatwiają i usprawniają proste i najbardziej skomplikowane operacje logistyczne i transportowe.

 • Wózki do płyt

  Jednostronne i dwustronne wózki do płyt, umożliwiające załadunek i transportowanie płyt wykonanych z dowolnego tworzywa. Element niezbędny do kompleksowego wyposażenia magazynów, sklepów z artykułami budowlanymi, hurtowni oraz innych pomieszczeń, w których składuje i transportuje się płyty. Wózki do płyt posiadają specjalną, wzmocnioną konstrukcję z profilu stalowego oraz platformy z płyty drewnopodobnej.


  W naszej bogatej ofercie znajduje się wiele modeli wózków do płyt, w zależności od potrzeb i specyfiki Państwa działalności. Oferujemy m.in. wózki do płyt umożliwiające jednostronny i dwustronny załadunek, z platformą z drewnopodobnej lub bez, pozbawione pałąków lub z pałąkami. Konstrukcja naszych wózków pozwala przewozić w szybki i łatwy sposób płyty gipsowe, drewniane, drewnopodobne, szklane czy wykonane z tworzyw sztucznych. Mając na uwadze bezpieczeństwo przewożonego ładunku, pionowe podpory w naszych wózkach są ogumowane. Oferujemy wózki magazynowe do płyt o udźwigu maksymalnym w przedziale 250-1200 kg.

 • Wózki do transportu...

  Powierzchnia użytkowa "z" lub "bez" podłogi z antypoślizgowej sklejki, burty stalowe lub ze sklejki. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Wózek do półwyrobów

  Wózek do półwyrobów o budowie modułowej. Konstrukcja podłogi z innowacyjnego profilu stalowego i płyty drewnopodobnej (MDF), okleina dekor bukowy. Konstrukcja nadbudowy z kątowników stalowych, wspawana druciana siatka 75 x 75 mm.

 • Wózki przew. ładunki...

  Dostępne w naszej ofercie wózki do przewozu ładunków elektrycznych spełniają najbardziej wyśrubowane standardy w zakresie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Dzięki nim, zapewnią Państwo profesjonalne wyposażenie swoich magazynów, warsztatów oraz innych pomieszczeń, w których zachodzi potrzeba przewożenia tworzyw czy urządzeń elektrycznych, przy jednoczesnym unikaniu przewodzenia ładunków statycznych.


  Wszystkie nasze wózki magazynowe do przewozu ładunków, posiadają konstrukcję z najwyższej jakości profili stalowych oraz platformy z przewodzącej ładunki elektryczne płyty wiórowej, pomalowanej farbą z palety RAL, z powłoką przewodzącą ładunek elektryczny. W zależności od potrzeb i uwarunkowań magazynowych, jesteśmy w stanie dostarczyć wózki o zróżnicowanych rozmiarach.

 • Wózek do transportu...

  Na wymagania, jakie stawia przed nami współczesny przemysł odpowiadamy, dostarczając najwyższej jakości wózki magazynowe oraz kompleksowe wyposażenie magazynów. Mając na uwadze optymalne dostosowanie naszej oferty do indywidualnych wymagań klientów i użytkowników, oferujemy solidne i sprawdzone wózki do transportu stołów. Dzięki nim w szybki i łatwy sposób można przetransportować stoły na znaczną odległość, także na inne piętra budynku, przy wykorzystaniu windy. Wózek do transportu stołu pozwala na wygodne przewożenie stołu bez pomocy osób trzecich, co pozwala optymalizować pracę ludzi, zastępując ją nowoczesną i niezwykle wydajną technologią.

  Wózki do transportu stołów wykonane są ze stali. Element nośny wyposażony w ogumowane czopy, zapewnia ergonomiczne unoszenie i transportowanie stołów w sposób całkowicie bezpieczny, bez ryzyka uszkodzeń.

 • Wózki meblowe

  Wózki przeznaczone do transportu mebli w różnych konfiguracjach do wyboru.

 • Wózki na skrzynki

  Wózki na EURO - skrzynki oraz standardowe. Konstrukcja z rur i kątowników stalowych, jako opcja model z piętrami wypełnionymi płytą drewnopodobną. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Wózki piętrowe

  Wózki o budowie modułowej. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowych półek zawieszanych co 120 mm. Udźwig półki 80 kg, ściany z siatki 120 x 120 mm, malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Wózki platformowe

  Proponujemy najwyższej jakości wózki platformowe oraz wózki ręczne o budowie modułowej, które doskonale sprawdzą się do przewozu ciężkich i wielkogabarytowych towarów w magazynach, fabrykach, halach produkcyjnych, a także składach budowlanych. W asortymencie posiadamy wózki platformowe ręczne w różnych konfiguracjach, posiadające praktyczne uchwyty, pałączki boczne oraz burty.

  Dostępne produkty posiadają stabilne konstrukcje platformowe z innowacyjnych profili stalowych i płyt drewnopodobnych (MDF), a także koła z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi. Większość wózków platformowych wyposażono ponadto w bieżniki z wysokogatunkowej gumy termoplastycznej oraz centralny hamulec nożny. W asortymencie posiadamy również funkcjonalne wózki o konstrukcji spawanej z rur stalowych oraz przeznaczone do transportu ciężkiego, o udźwigu do nawet 1200 kg. Wszystkie oferowane modele wózków platformowych ręcznych zostały pomalowane proszkowo farbą RAL 5010, która gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • Wózki podnośnikowe

  W trosce o komfortowy transport ciężkich i niestandardowych ładunków, pragniemy zaoferować Państwu solidne i bezpieczne, wykonane z wzmacnianych profili stalowych wózki podnośnikowe, wyposażone w platformę z płyty antypoślizgowej. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki z burtami bocznymi lub bez, malowane farbą proszkową RAL 5010, gwarantującą doskonałą ochronę przed uszkodzeniami.
  W sprzedaży posiadamy wózki podnośnikowe piętrowane lub z jedną powierzchnią użytkową.

  Najmniejsze wózki z naszej oferty posiadają udźwig maksymalny 500 kg, największe – 3000 kg. W sprzedaży posiadamy również dźwignie do wózków, charakteryzujące się możliwością połączenia z wózkiem podnośnikowym. Dźwignia obsługuje wózek o maksymalnym obciążeniu 2000 kg. Wybierając nasze wózki podnośnikowe, stworzysz kompletne wyposażenie magazynów, warsztatów, sklepów i hurtowni, szybko i w rozsądnej cenie!

 • Wózki półkowe

  Wózki półkowe niskie, wysokie, z nachylanymi półkami oraz z opcją zabudowania do wyboru o zróżnicowanych parametrach.

 • Wózki ręczne

  Stabilna konstrukcja z rur i kątowników stalowych z burtami bocznymi lub bez.

 • Wózki skrzyniowe

  Wózki o budowie modułowej. Konstrukcja podłogi z profilu stalowego i płyty drewnopodobnej. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010. 2 koła obrotowe z seryjnie montowanymi osłonami i 2 koła stałe.

 • Wózki stołowe

  Dostarczając naszym klientom profesjonalne wyposażenie magazynów, szczególny nacisk położyliśmy na wózki magazynowe, czego efektem jest nasza bogata oferta w tym zakresie. Wśród wielu kategorii i typów wózków używanych w magazynach, szczególną popularnością cieszą się sprzedawane przez naszą firmę wózki stołowe. Wzmocniona aluminiowa konstrukcja, łatwy w obsłudze i bezpieczny system jezdny, wyposażony w niezawodne hamulce oraz półki wykonane z płyty drewnopodobnej lub sklejki – wszystkie nasze wózki stołowe charakteryzują się niezawodnością, wytrzymałością oraz niespotykanym dotychczas komfortem pracy.
  Aby w pełni wykorzystać potencjał naszych wózków stołowych, warto zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą i wybrać produkt, który w największym stopniu sprosta Państwa oczekiwaniom. W bogatym asortymencie posiadamy wózki stołowe lekkie i ciężkie, o dwóch, trzech lub czterech półkach, o udźwigu maksymalnym od 100 do 1000 kg.

 • Wózki warsztatowe

  W naszej ofercie wyposażenia warsztatowego prezentujemy wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe wózki warsztatowe o stabilnej konstrukcji stalowej. Każdy z wózków warsztatowych charakteryzuje duża funkcjonalność. Wózki warsztatowe są mobilne i pojemne, a także optymalnie wykorzystują miejsce. Występują w różnych opcjach do wyboru z szufladami lub szafkami. Często posiadają przegródki oraz szuflady odpowiednie do przechowywania osprzętu i ręcznych przyrządów, które wykorzystuje się podczas pracy. Wózki warsztatowe posiadają niewielkie, mocne kółeczka oraz praktyczna rączka uławiająca transportowanie wyposażenia z miejsca na miejsce. Dostępne rodzaje:

  • Typu A, B, C, D, E, F, G, H
  • Z szufladami
  • Z szafkami
 • Wózki z pałąkami

  Wózki o budowie modułowej. Konstrukcja platformy stalowa, malowanie proszkowe farbą RAL 5010 gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • Wózki z ramionami nośnymi

  Spawana konstrukcja z rur stalowych, 8 lub 12 ramion nośnych na każdą stronie. Możliwość bezstopniowej regulacji szerokości wózka, regulowana bezstopniowo wysokość ramion nośnych. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Wózki z uchwytem

  Konstrukcja spawana z rur stalowych. Powierzchnia użytkowa z rur lub płyty drewnopodobnej (MDF). Uchwyty mocowane na śruby. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010 gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • Stojaki materiałowe

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą solidnych i nowoczesnych stojaków materiałowych. Ich wielorakie zastosowanie oraz wzmocniona konstrukcja sprawiają, że stojaki materiałowe cieszą się sporym powodzeniem, nie tylko jako wyposażenie magazynów, ale również biur, sal wystawowych, warsztatów i wielu innych pomieszczeń. Wszystkie nasze stojaki materiałowe, podobnie jak wózki magazynowe, wykonywane są z najlepszych jakościowo profili stalowych oraz rur, co zapewnia optymalną wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania.


  Wszystkie dostępne w naszej ofercie stojaki materiałowe charakteryzują bardzo liczne możliwości konfiguracyjne. Istnieje możliwość regulacji takich parametrów jak wysokość stojaka materiałowego czy kąt nachylenia platformy. Elementy ruchome blokowane są przy pomocy bezpiecznych rygli sprężynowych, co gwarantuje trwałość konstrukcji oraz najwyższy komfort jej użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszych wózków i stojaków magazynowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 482 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 482 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus